خانه اخبار اسکانیا از نسل جدید کامیون کمپرسی خود رونمائی کرد

اسکانیا از نسل جدید کامیون کمپرسی خود رونمائی کرد

1 خواندن مجدد
۰
1
1,291

سید جواد قائم مقامی: اسکانیا این محصول را که XT  نام دارد برای کارهای ساختمانی و راهسازی و کار در معدن طراحی کرده است.این محصول حاصل یک دهه تجربه و تکامل در ساخت کامیون کمپرسی است. این سری از ساخته های اسکانیا در انواع مختلف آرایش محور تولید شده است ولی جالب تر و جدیدترین محصول از این سری کامیون تیلر مید یا اصطلاحا دم دار یا یدک دار نامیده می شود محصولی است شبیه محصولات کمپانی فنلاندی سیسو که شرکت کاوه دیزل قصد دارد ان را وراد کشورمان کند. این کامیون کمپرسی از دو کمپرسی تشکیل شده است که کمپرس دوم به صورت یدک کش به کمپرس اول متصل می شود. از این مدل کمپرسی خصوصا در ایران در مواردی که قصد انتقال دو نوع بار یا بار با دو مقصد متفاوت را دااریم به خوبی می توان استفاده کرد.مثلا می توان در یکی از کمپرسی ها آجر بارگیری کرد و در کمپرس عقبی سیمان. آجر را به مقصد اصفهان حمل کرد و سیمان را به مقصد شیراز. وقتی به اصفهان می رسد کمپرس یدک را باز می کند و با کمپرس اول به شیراز می رود و پس از تخلیه بار در شیرازمجددا به اصفهان برگشته و کمپرس یدک رامجددا به  اتاق متصل می کند و شروع به کار می کند .

اسکانیا XT در انواع کابین سری پی،جی،آر و اس قابل تولید و قابل سفارش است.در مبحث موتور هم از موتور ۲۷۰ اسب بخاری تا ۷۳۰ اسب بخاری قابل سفارش است .

هنریکسون مسئول پروژه اظهارمی کند که ما به خلا موجود در بازار در این زمینه واقف بودیم و تلاشهای زیادی در جهت رسیدن به اهداف خود انجام داده ایم و تمام تلا ش خود را کرده ایم که نیازهای مشتریان و این صنعت را برآورده سازیم.

بارگذاری مطالب بیشتر
بارگذاری بیشتر توسط مدیر سایت
بارگذاری بیشتر در اخبار

همچنین ببینید.

بنزین از فرداشب سهمیه‌بندی می‌شود

نیم کلاچ : به نقل از تسنیم از فرداشب ساعت ۲۴ سهمیه‌بندی بنزین آغاز می‌شود. بنزین با نرخ ۱۰…